Aplikacja na telefon xTrend

200$ na start do wykorzystania w aplikacji


Opis czynności

Rejestrując się z linku poniżej, ze względu na polecenie otrzymujesz 200$ na start w aplikacji która umożliwia granie na giełdzie. Wymagany jest jedynie email i pobranie aplikacji w której warunkiem do wypłacenia pieniędzy jest zrobienie obrotu kwotą którą otrzymaliśmy w bonusie. Wystarczy więc wykonać transakcje kupna/sprzedaży (kilka kliknięć) i to wszystko. Dodatkowo każdego dnia mamy możliwość wykonywania zadań takich jak: obejrzenie 3 minutowego tutorialu odnośnie poruszania się po aplikacji -nagroda 5$. Spokojnie więc aplikacja może służyć do tego aby kilkadziesiąt złotych dziennie dorobić, choć jak długo będzie trwała promocja na zadania tego nie wiemy.

Krok 1

Rejestracja z poniższego linku podając swój email. Osobiście nie dostaje żadnego spamu od tej aplikacji, ale oczywiście jeśli chcesz możesz podać email którego używasz rzadziej.

Kliknij aby przejść do rejestracji


Krok 2

Następuje przekierowanie do pobrania aplikacji (oczywiście w google play lub apple store, aplikacja jest więc sprawdzona pod względem bezpieczeństwa. Dodatkowo została oceniona przez ponad 9 tysięcy użytkowników na 4.2 gwiazdki.), po której uruchomieniu podajemy email i tworzymy swoje hasło, następnie podajemy kod który przyszedł na podany adres email, w celu jego potwierdzenia.


Krok 3

Zostajemy zalogowani do aplikacji, która na starcie informuje nas o tym jakie zadania możemy dziś wykonać i co najważniejsze, o naszym bonusie na start 200$.


Krok 4

W zakładce Trade wykonaj transakcje kupna/sprzedaży na czymkolwiek za otrzymane z bonusu pieniądze i to wszystko! Oczywiście jeśli ta kwota Cię nie satysfakcjonuje możesz operować nią na giełdzie i spróbować pomnożyc zyski.


Info

Jesli zauważyłeś błąd w poradniku, lub masz inne pomysły na szybki i bezpieczny zarobek w Internecie, powiadom nas o tym na naszej grupie na facebooku!